Задать город Кривой Рог по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Вечер фламенко. Sabor Amor la Vida в Кривом Роге

Вечер фламенко. Sabor Amor la Vida

Кривой Рог, 15 мая 2015 г, 19:00
Дворец Молодежи и Студентов Дворец Молодежи и Студентов
ул. 22-го Партсъезда, 10а
Кривой Рог
+380445905555
Продажа закрыта
Склад нашого куадро фламенко: Олена Пяткіна (танець), Костянтин Осинський (гітара), Олена Полякова (вокал), Орхан Агабейлі (перкусія).Програма «Sabor. Amor. La vida» за форматом наближена до таблао. Таблао в Іспанії – це простір для виконавців фламенко, зазвичай майданчик з невеликою сценою, або навіть бар, де весело і тісно, і де мистецтво фламенко імпровізовано виникає «саме тут і саме зараз». Артисти справжнього таблао можуть бути взагалі не знайомі один з одним, і перед виступом вони домовляються лише про жанри, які будуть виконувати, ледь намічаючи їх структуру. Звичайно, що в нашому гурті «Тіріті-тран» всі добре знайомі вже кілька років, і програму ми шліфуємо на репетиціях, але все ж таки ми лишаємо невеличкий елемент імпровізації, а також лишаємо структуру таблао і певні його «неписані правила».

Заказать и купить билеты на Вечер фламенко. Sabor Amor la Vida можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Вечер фламенко. Sabor Amor la Vida в Кривом Роге состоится 15 мая 2015 г, 19:00, Дворец Молодежи и Студентов.

Склад нашого куадро фламенко: Олена Пяткіна (танець), Костянтин Осинський (гітара), Олена Полякова (вокал), Орхан Агабейлі (перкусія).

Програма «Sabor. Amor. La vida» за форматом наближена до таблао. Таблао в Іспанії – це простір для виконавців фламенко, зазвичай майданчик з невеликою сценою, або навіть бар, де весело і тісно, і де мистецтво фламенко імпровізовано виникає «саме тут і саме зараз». Артисти справжнього таблао можуть бути взагалі не знайомі один з одним, і перед виступом вони домовляються лише про жанри, які будуть виконувати, ледь намічаючи їх структуру. Звичайно, що в нашому гурті «Тіріті-тран» всі добре знайомі вже кілька років, і програму ми шліфуємо на репетиціях, але все ж таки ми лишаємо невеличкий елемент імпровізації, а також лишаємо структуру таблао і певні його «неписані правила».

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber