Задать город Кривой Рог по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Мотор'ролла в Кривом Роге - 1

Мотор'ролла

Кривой Рог, 22 октября 2015 г, 19:00
Рок-клуб MADiSAN Рок-клуб MADiSAN
пр. Металлургов, 12
Кривой Рог
+380445905555
Продажа закрыта
До нас у гості завітає український легендарний гурт МОТОРРОЛЛА з презентацією нового альбому!...Ці дядьки були легендою української рок-музики вже тоді, коли ми ще навіть і не мріяли... носити бороди або тримати в руках електрогітари...)) Впевнений, Кривий Ріг просто не має морального права проігнорувати цей концерт! Купуйте або ж замовляйте квитки вже зараз, аби потім не кусати себе за лікті! #МоторРолла в нашому місті - не кожного дня..Більше двух годин нових пісень та звісно улюблені хіти!

Заказать и купить билеты на Мотор'ролла можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Мотор'ролла в Кривом Роге состоится 22 октября 2015 г, 19:00, Рок-клуб MADiSAN.

До нас у гості завітає український легендарний гурт МОТОРРОЛЛА з презентацією нового альбому!

...Ці дядьки були легендою української рок-музики вже тоді, коли ми ще навіть і не мріяли... носити бороди або тримати в руках електрогітари...)) Впевнений, Кривий Ріг просто не має морального права проігнорувати цей концерт! Купуйте або ж замовляйте квитки вже зараз, аби потім не кусати себе за лікті! #МоторРолла в нашому місті - не кожного дня..

Більше двух годин нових пісень та звісно улюблені хіти!

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber