Задать город Кривой Рог по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Morozova в Кривом Роге

Morozova

Кривой Рог, 10 мая 2016 г, 19:00
Дворец Молодежи и Студентов Дворец Молодежи и Студентов
ул. 22-го Партсъезда, 10а
Кривой Рог
+380445905555
Продажа закрыта
Наталя Морозова ( MOROZOVA ) - заслужена артистка України ; дебютувала на сцені Національного палацу « Україна » в 2006 році, як професійна співачка . Відправившись в масштабний концертний тур з Олександром Сєровим , вона відмовляється від пропозиції американського композитора і постановника Пола Торсона , який запросив її на роль в одному з мюзиклів в США . У тому ж році у співачки виходить у світ перший альбом « Кохаю » . З 2009 року Наталія активно працює над черговим альбомом і випускає спільний сингл « Shake » з групою « Dazzle Dreams » , який став справжнім хітом і миттєво злетів в рейтингах українських і міжнародних радіочартів . Наталя є автором багатьох музичних робіт . Крім того , з нею співпрацюють знамениті композитори Г. Крупник , В. Куровський , Д. Ципердюк , А. Кучер , О.Кочеткова . Більшість музикантів , відзначають її яскраву природну індивідуальність , неповторний світлий і м'який тембр голосу , проникливу манеру співу . Непідробна щирість пісень , професійний вокал і до дрібниць продумане шоу завжди створюють в залі незабутню атмосферу . У творчості Наталя не боїться експериментів . У своїх кліпах співачка трощить вітрини магазинів і автомобілі , розгулює по нічному цвинтарю і опускається в вугільну шахту . Вона сповнена зухвалих ідей і грандіозних планів . А у вільний від сценічної життя час , Наталя активно займається розвитком дітей , адже вже котрий рік є власницею дитячої студії танцю і творчості « М44 »


Заказать и купить билеты на Morozova можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Morozova в Кривом Роге состоится 10 мая 2016 г, 19:00, Дворец Молодежи и Студентов.

Наталя Морозова ( MOROZOVA ) - заслужена артистка України ; дебютувала на сцені Національного палацу « Україна » в 2006 році, як професійна співачка . Відправившись в масштабний концертний тур з Олександром Сєровим , вона відмовляється від пропозиції американського композитора і постановника Пола Торсона , який запросив її на роль в одному з мюзиклів в США . У тому ж році у співачки виходить у світ перший альбом « Кохаю » .

З 2009 року Наталія активно працює над черговим альбомом і випускає спільний сингл « Shake » з групою « Dazzle Dreams » , який став справжнім хітом і миттєво злетів в рейтингах українських і міжнародних радіочартів . Наталя є автором багатьох музичних робіт . Крім того , з нею співпрацюють знамениті композитори Г. Крупник , В. Куровський , Д. Ципердюк , А. Кучер , О.Кочеткова .

Більшість музикантів , відзначають її яскраву природну індивідуальність , неповторний світлий і м'який тембр голосу , проникливу манеру співу . Непідробна щирість пісень , професійний вокал і до дрібниць продумане шоу завжди створюють в залі незабутню атмосферу .

У творчості Наталя не боїться експериментів . У своїх кліпах співачка трощить вітрини магазинів і автомобілі , розгулює по нічному цвинтарю і опускається в вугільну шахту . Вона сповнена зухвалих ідей і грандіозних планів . А у вільний від сценічної життя час , Наталя активно займається розвитком дітей , адже вже котрий рік є власницею дитячої студії танцю і творчості « М44 »

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber