Задать город Кривой Рог по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Иван Васильевич меняет профессию в Кривом Роге - 1

Иван Васильевич меняет профессию

Кривой Рог, 27 февраля 2016 г, 19:00
Театр им. Т.Г. Шевченко Театр им. Т.Г. Шевченко
пр. Карла Маркса, 23
Кривой Рог
+380445905555
Продажа закрыта
«Іван Васильович» П’єса «Іван Васильович змінює професію» написана Михайлом Булгаковим у 1934-1936 рр. Саме цей матеріал у 1973 році ліг в основу однойменного фільму режисера Леоніда Гайдая. Усі знають історію, коли цар Іван Васильович Грозний через невдалі експерименти науковця потрапляє в сучасний світ. Цікаві курйози, веселі ситуації та колоритні образи персонажів захоплюють з першого погляду. У постановці Київського академічного обласного музично-драматичного театру Іван Васильович не лише змінив професію, а й епоху. Під час вистави зачаровує все: прекрасна музика, карколомні трюки, фантастичні декорації, феєричні костюми, динаміка розвитку подій, інтерактивне спілкування з глядачем і дійство у глядацькій залі. «Іван Васильович..» від Артура Прокоп’єва буде цікавий і юному глядачу, і людям поважного віку. Попри те, що створений він у реаліях ХХІ століття, яскравий, динамічний, сучасний, він зрозумілий, приємний і з тонким інтелігентно-хуліганистим гумором, що зрозумілий кожному. Режисер-постановник – Артур Прокоп’єв Художник-постановник – Анастасія Овсянікова Художник по костюмах – Катерина Панчошак Балетмейстер – заслужена діячка мистецтв України Світлана Дядюн Музичне оформлення – Едуард Корота Постановник трюків – Вадим Коломієць Хормейстер – Інна Гужель Помічник режисера – Лариса Чанишева Дійові особи та виконавці: Бунша – Олексій Головач Мілославський – Валерій Войтов Дяк – Микола Головчак, Артем Бочек Цариця – Вікторія Лозінська, Світлана Кірпічова Зіна Михайлівна – Надія Марінка Якін – Микола Молодика Уляна Андріївна – Світлана Лановенко Посол Шведський – заслужений артист України Віктор Надем’янов, Олександр Самойленко Шпак – Антон Пилипейченко Тімофєєв – Олександр Поліщук, Сергій Скляренко Іван Васильович – Борис Пономаренко, заслужений артист України Всеволод Шекіта Прибиральниця – заслужена артистка України Надія Моцна

Заказать и купить билеты на Иван Васильевич меняет профессию можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Иван Васильевич меняет профессию в Кривом Роге состоится 27 февраля 2016 г, 19:00, Театр им. Т.Г. Шевченко.

«Іван Васильович»

П’єса «Іван Васильович змінює професію» написана Михайлом Булгаковим у 1934-1936 рр. Саме цей матеріал у 1973 році ліг в основу однойменного фільму режисера Леоніда Гайдая. Усі знають історію, коли цар Іван Васильович Грозний через невдалі експерименти науковця потрапляє в сучасний світ. Цікаві курйози, веселі ситуації та колоритні образи персонажів захоплюють з першого погляду.

У постановці Київського академічного обласного музично-драматичного театру Іван Васильович не лише змінив професію, а й епоху. Під час вистави зачаровує все: прекрасна музика, карколомні трюки, фантастичні декорації, феєричні костюми, динаміка розвитку подій, інтерактивне спілкування з глядачем і дійство у глядацькій залі.

«Іван Васильович..» від Артура Прокоп’єва буде цікавий і юному глядачу, і людям поважного віку. Попри те, що створений він у реаліях ХХІ століття, яскравий, динамічний, сучасний, він зрозумілий, приємний і з тонким інтелігентно-хуліганистим гумором, що зрозумілий кожному.

Режисер-постановник – Артур Прокоп’єв

Художник-постановник – Анастасія Овсянікова

Художник по костюмах – Катерина Панчошак

Балетмейстер – заслужена діячка мистецтв України Світлана Дядюн

Музичне оформлення – Едуард Корота

Постановник трюків – Вадим Коломієць

Хормейстер – Інна Гужель

Помічник режисера – Лариса Чанишева

Дійові особи та виконавці:

Бунша – Олексій Головач

Мілославський – Валерій Войтов

Дяк – Микола Головчак, Артем Бочек

Цариця – Вікторія Лозінська, Світлана Кірпічова

Зіна Михайлівна – Надія Марінка

Якін – Микола Молодика

Уляна Андріївна – Світлана Лановенко

Посол Шведський – заслужений артист України Віктор Надем’янов, Олександр Самойленко

Шпак – Антон Пилипейченко

Тімофєєв – Олександр Поліщук, Сергій Скляренко

Іван Васильович – Борис Пономаренко, заслужений артист України Всеволод Шекіта

Прибиральниця – заслужена артистка України Надія Моцна

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber