Задать город Кривой Рог по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Ада Роговцева «С теми, кого люблю...» в Кривом Роге - 1

Ада Роговцева «С теми, кого люблю...»

Кривой Рог, 22 июля 2016 г, 19:00
Театр им. Т.Г. Шевченко Театр им. Т.Г. Шевченко
пр. Карла Маркса, 23
Кривой Рог
+380445905555
Продажа закрыта
22 липня відбудиться творчий вечір «З тими кого люблю...» з Народною актрисою СРСР Адою Роговцевою. До Вашої уваги уривки з вистав «Будьте як вдома», «Схоже на щастя», «Варшавська мелодія 2». Аду Миколаївну знають і люблять по численним вітчизняним кінофільмах. Уривки з багатьох стрічок, де актриса виконала головні ролі ("Вічний поклик", "Салют, Маріє!", "Приборкання вогню", "Кам'яний господар") будуть показані в цей вечір. Її творчий звіт перед публікою - це найцікавіша розповідь про перипетії акторської долі, прекрасних режисерів і талановитих акторів, з якими довелося грати, яскраві думки про творчість в минулу і нинішню епоху. А ще - з любов'ю і посмішкою розказані факти з біографії і сьогоднішнього дня своєї сім'ї. Про себе каже так: «Мрія мого життя - добробут України, щастя дітей і онуків. Життєвий принцип - любов до людей, до природи. Найприємніше у роботі - творчість, спілкування. У людях ціную порядність, культуру». Творчий вечір всіма улюбленої народної актриси - унікальна можливість доторкнутися до високого мистецтва, поезії, монологів, до сокровенних історій. У зустрічі участь приймають: заслужена артистка України Світлана Орліченко, артистка Катерина Степанкова.

Заказать и купить билеты на Ада Роговцева «С теми, кого люблю...» можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Ада Роговцева «С теми, кого люблю...» в Кривом Роге состоится 22 июля 2016 г, 19:00, Театр им. Т.Г. Шевченко.

22 липня відбудиться творчий вечір «З тими кого люблю...» з Народною актрисою СРСР Адою Роговцевою.

До Вашої уваги уривки з вистав «Будьте як вдома», «Схоже на щастя», «Варшавська мелодія 2».

Аду Миколаївну знають і люблять по численним вітчизняним кінофільмах. Уривки з багатьох стрічок, де актриса виконала головні ролі ("Вічний поклик", "Салют, Маріє!", "Приборкання вогню", "Кам'яний господар") будуть показані в цей вечір. Її творчий звіт перед публікою - це найцікавіша розповідь про перипетії акторської долі, прекрасних режисерів і талановитих акторів, з якими довелося грати, яскраві думки про творчість в минулу і нинішню епоху. А ще - з любов'ю і посмішкою розказані факти з біографії і сьогоднішнього дня своєї сім'ї.

Про себе каже так: «Мрія мого життя - добробут України, щастя дітей і онуків. Життєвий принцип - любов до людей, до природи. Найприємніше у роботі - творчість, спілкування. У людях ціную порядність, культуру».

Творчий вечір всіма улюбленої народної актриси - унікальна можливість доторкнутися до високого мистецтва, поезії, монологів, до сокровенних історій.

У зустрічі участь приймають:

заслужена артистка України Світлана Орліченко, артистка Катерина Степанкова.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber